Ксенонова лампа D3S Philips 42403WHV2S1 WhiteVision gen2 (блістер)

2 805 грн.
Є в наявності

Опис Ксенонова лампа D3S Philips 42403WHV2S1 WhiteVision gen2 (блістер)


Для любителів насиченого білого світла фар головного світла, компанія Philips підготувала друге покоління (gen2) ксенонових ламп серії WhiteVision. Ксенонові лампи D3S Філіпс 42403WHV2S1 серії WhiteVision gen2 (другого покоління) для цоколя D3S зберегли від попередника своє головне достоїнство, а саме колірну температуру світла 5000К. Саме така колірна температура забезпечує світіння ксенонових ламп чітким білим світлом, максимально схожим зі світлодіодними (LED) лампами головного світла. Ця особливість дозволить їх використовувати в поєднанні зі світлодіодними джерелами світла, при цьому їх колір практично не буде відрізнятися. Такий світ буквально розсіює темряву неосвітлених доріг і максимально контрастно виділяє всі нерівності, перешкоди, розмітку та знаки на дорозі. З лампами WhiteVision gen2, які мають відносно високу колірну температуру забезпечується комфортна їзда без перевтоми очей, адже вам не доводиться постійно придивлятися і вдивлятися в далечінь.

Друге покоління ксенонових ламп D3S серії WhiteVision забезпечує більшу інтенсивність білого світла. Високоякісний світло дозволяє поліпшити видимість на 120% в порівнянні зі стандартною ксеноновою лампою.

Philips турбується не тільки про безпеку своїх клієнтів, але також і про безпеку зустрічних автомобілістів, оскільки лампи WhiteVision другого покоління не засліплюють зустрічний транспорт. Незважаючи на високу яскравість світла, лампи WhiteVision gen2 допускаються до експлуатації на європейських дорогах і відповідають жорстким стандартам ECE.

Тип лампи D3S
Колірна температура 5000К
Номер виробника 42403WHV2S1
Світловий потік 3200 Лм
Застосування ближнє,дальнє
Країна виробник Німеччина
Потужність лампи 35 Вт
Термін служби 2500 годин
Вид Ксенонові
Категория Ксенонові лампи
Гарантія 12 місяців

Ще не було питань.

Leave a review  ↓