МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

GPS трекер Marker M130 - з можливістю моніторингу

Модель: GPS Marker M130
Виробник: GPS Marker
6
In stock
4 320 грн.
Знайшли дешевше?

Опис - GPS трекер Marker M130 - з можливістю моніторингу


Маркер М130 - надійна охорона для Вашого майна

Маркер М130 - портативний, автономний охоронний комплекс. Пристрій максимально точно визначає місце розташування і оперативно передає дані власнику у вигляді СМС повідомлення. Трекер оснащений простим режимом налаштування, з великою кількістю функцій.

Головним функціональним призначенням маркера є визначення місцезнаходження пристрою, з подальшою передачею гео-даних його власника по каналах зв'язку GSM у вигляді СМС повідомлення та на моніторинговий сервер. GPS трекер Маркер має можливість визначення особистих координат не тільки по супутниках GPS/ГЛОНАСС, а також за базовими станціями стільникового зв'язку.
Основне призначення GPS маяка/трекера - це охорона і онлайн-спостереження за:

 • легковим автомобілем;
 • вантажним транспортом;
 • мотоциклом, скутером, квадроциклом, велосипедом;
 • сільськогосподарською технікою;
 • водним транспортом (катери, яхти, гідроцикли);
 • тваринами;
 • цінним вантажем та багажем;
 • повітряним транспортом і т. д.

Основні характеристики GPS трекера Marker M130:

 • Підвищена точність визначення координат
 • Функція трекера для online моніторингу автотранспорту
 • Оновлення прошивки через GPRS
 • Автоматичне налаштування часу і часового поясу
 • SMS оповіщення про низький заряд батарей
 • SMS оповіщення про низький балансі
 • Вбудована тривожна кнопка
 • Вигідний єдиний тариф по всій Україні
 • До 3-х років автономної роботи
 • GPS трекер Marker M130 сертифікований для використання в Україні.

Високочутливий GPS/ГЛОНАСС приймач, продуктивний і надекономічний процесор від виробника процесорів для iPhone (споживання 1мкА в режимі сну), надійний GSM модем розроблений для умов суворої  зими (гарантована робота від -40С до +85С), 3-х осьовий акселерометр цифровий високого дозволу - все це GPS Маркер M130.

Малий розмір і автономне живлення дозволяють скритно встановити GPS Маркер в автомобілі, мотоциклі, а також в будь-якому об'єкті, який необхідно контролювати (наприклад, вантаж, багаж тощо). Наявність тривожної кнопки і невелика вага дозволяють використовувати GPS Marker в якості системи персональної охорони.

Режими роботи GPS маяка Marker M130:

«СОН" - найбільш економний режим. Пристрій виходить на зв'язок раз на добу на 5 хвилин, протягом цього часу можна відправляти команди. В такому режимі М130 зможе працювати 3 роки, при виході изquot;сну" раз в тиждень, термін роботи від батарей збільшується до 8-ми років. У режимеquot;Сон" не здійснюється пошук координат.

«ЧЕКАЮ" - режим, у якому трекер M130 відправляє координати за запитом користувача. Пристрій постійно знаходиться на зв'язку і час автономної роботи обмежена 20-ма днями.

«ОХОРОНА" - в цьому режимі активовано датчики руху і визначення GPS/ГЛОНАСС координат. При відсутності руху маркер "прокидається" раз в день на 5 хвилин і надсилає свої координати в СМС. При початку руху, GPS Маркер також "прокидається" і відразу відправляє СМС "Увага! Початок руху!". Після цього GPS Маркер визначає свої координати і надсилає їх власнику у вигляді СМС, потім чекає команд власника протягом 5 хвилин і "засинає".

"ПОШУК" - даний режим призначений для оперативного визначення місця розташування об'єкта. Координати відправляються кожні 15 хв на мобільний телефон користувача і на моніторинговий центр.

«ТРЕКЕР" - цей режим дозволяє стежити за об'єктом в режимі реального часу. Рекомендується використовувати пристрій в даному режимі з підключенням до зовнішнього живлення. Режим ТРЕКЕР має інтелектуальний алгоритм роботи, який змінюється в залежності від типу харчування і спрацьовування датчика (сенсора) руху:

 1. Живлення від вбудованих батарей: При русі Marker M130 працює як ТРЕКЕР. Після зупинки, якщо рух відсутній більше 30 хвилин (цей інтервал можна змінювати в межах від 1 до 240 хвилин), Marker М130 автоматично перейде в режим ОХОРОНА. При початку руху відправить власнику СМС "Увага! Початок руху!", після чого повернеться в режим ТРЕКЕР.
 2. Постійне зовнішнє живлення: При русі Marker M130 працює як ТРЕКЕР. Після зупинки транспортного засобу, через 30 хвилин (цей інтервал можна змінювати в межах від 1 до 240 хвилин), маркер автоматично перейде в режим ЧЕКАЮ. При відновленні руху пристрій повертається в режим ТРЕКЕР.
 3. Отключаемое зовнішнє живлення: При русі Marker M130 працює як ТРЕКЕР. Після зупинки і відключенні зовнішнього живлення, наприклад вимиканні запалювання, маркер відразу, автоматично переходить в режим ОХОРОНА і працює від вбудованих батарей. При початку руху, Marker M130 відправить власнику СМС "Увага! Початок руху" і повернеться в режим ТРЕКЕР.

В Маркері М130 Ви можете виставляти 9 будильників, кожен з яких може бути налаштований на будь-який час.

Розміри пристрою: довжина - 7 см, ширина - 5 см, висота -2 див.

Характеристики - GPS трекер Marker M130 - з можливістю моніторингу


Загальні
Тип GPS-трекер
Гарантія 24 місяці

text_amid_reviews GPS трекер Marker M130 - з можливістю моніторингу


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Captcha
Рекомендовані товари