Ксенонова лампа D3S Philips 42403XV2C1 X-tremeVision gen2 +150%

3 102 грн.
Є в наявності

Опис Ксенонова лампа D3S Philips 42403XV2C1 X-tremeVision gen2 +150%


Інженери компанії Philips ніколи не зупиняються на досягнутих результатах і ось вже представлено друге покоління легендарних ламп серії X-tremeVision. Ксенонові лампи D3S Philips 42403XV2C1 з лінійки X-treme Vision 2gen (другого покоління) для цоколя D3S оснащуються технологією Philips Xenon, завдяки якій світло лампи має більш довгий промінь, а загальна освітленість на 150% яскравіше стандартної ксенонової лампи. З такими лампами ви завжди будете на крок попереду потенційно підстерігають небезпеки на неосвітлених дорогах. Навіть найвимогливіші водії високо оцінять дані лампи, адже вони висвітлюють кожну нерівність і перешкоду, будь дорожній знак, практично заглядають в поворот, і все це може відбуватися при самих несприятливих погодних умовах. Лампи D3S Philips серії X-tremeVision gen2 (другого покоління) ніколи не підведуть вас на дорозі!

Маючи колірну температуру 4800К ксенонові лампи D3S X-treme Vision 2gen (другого покоління) світять приємним яскравим білим кольором, який оптимальний для людського ока і не додає очам зайвої втоми при тривалих поїздках. Якісний світло вашого автомобіля - запорука безпеки, адже чим раніше ви побачите перешкоду на дорозі, тим швидше піде реакція. Лампи X-treme Vision 2gen (другого покоління) допоможуть побачити навіть самі неосвітлені ділянки узбіччя і дорожнього полотна.

Також інженери Philips подбали про водіїв зустрічних автомобілів, адже засліплений водій зустрічного автомобіля становить найбільшу небезпеку на дорозі. Для виключення такого засліплення у ксенонових ламп X-treme Vision 2gen (другого покоління) застосована технологія прецизійного (точного) вигину дуги з вирівнюванням 150-300 мкм. Це гарантує освітлення тільки дорожнього полотна, а не око зустрічних водіїв.

Ну і звичайно ж лампи D3S X-treme Vision 2gen (другого покоління) зберегли високу надійність, оскільки при їх виготовленні використовуються тільки найсучасніші й перевірені матеріали і технології. Вся продукція проходить ретельне тестування, контроль і сертифікацію (ISO 9001, ISO 14001 і QSO 9000) для відповідності серйозним вимогам ECE.

Тип лампи D3S
Колірна температура 4800К
Номер виробника 42403XV2C1
Світловий потік n/a
Застосування ближнє,дальнє
Країна виробник Німеччина
Потужність лампи 35 Вт
Термін служби 2500 годин
Гарантія 12 місяців
Вид Ксенонові
Категория Ксенонові лампи

Ще не було питань.

Leave a review  ↓