МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Автономний GPS / GLONASS маяк Pandora NAV-08 вже в продажу!

  • 04 January 2018 18:45:47

Раді Вам повідомити, що в нашому інтернет магазині autoelectro.ua з'явився в продажу перший автономний маяк NAV-08 від всесвітньо відомого бренду в області систем захисту автомобіля від угону Pandora.

Компанія Pandora, як і завжди, якісно підійшла до розробки свого пристрою і на ринок виходить дуже сильний конкурент існуючим рішенням на ринку, який задає нові тренди в розробці і використанні GPS маяків.

Почнемо з того, що Pandora NAV-08 має найкомпактніший розмір з представлених пристроїв на ринку - 52х42х17 мм, і це дозволяє розмістити його в найнесподіваніших для крадіїв місцях. Більш того пристрій максимально ефективно використовує заряд батареї (до 4 мкА при неактивному стані). Такий помірний апетит до заряду дозволяє протриматися на одному комплекті батарей до 2,5 років без заміни (за умови виходу на зв'язок і передачі координат 1 раз на добу).

Новинкою серед функціоналу подібних пристроїв є можливість настройки маячка по Bluetooth за допомогою сучасного смартфона під управління операційної системи Android.

Не секрет, що переважна більшість GPS маячків налаштовуються за допомогою передачі команд в СМС повідомленнях, які звичайному користувачеві складно запам'ятати через їхню складність до сприйняття і великій кількості складових цифр і букв. Це не тільки не зручно, але і не практично. У маячки Pandora NAV-08 такий вельми архаїчний спосіб програмування має альтернативу в якості опції вироби через зручний додаток на смартфоні.

Тепер оновити прошивку маячка на актуальну версію можна через те ж саме мобільний додаток по інтерфейсу Bluetooth 4.2. Ви можете це зробити самі не вдаючись до послуг сервісних центрів і відразу після виходу оновленої прошивки.

Моніторинг стану об'єкта з маячком здійснюється одним із зручних способів:

інтернет-сервісі p-on.ru на комп'ютері або смартфоні з доступом в інтернет;

в мобільному додатку Pandora NAV BT для операційної системи Android;

через СМС повідомлення на мобільному телефоні (традиційний спосіб).

Завдяки наявності вбудованого інтерфейсу Bluetooth вирішується питання зчитування даних або налаштування пристрою при відсутності сигналу мобільних мереж GSM, що вигідно відрізняє Pandora NAV-08 від аналогічних пристроїв. При цьому ефективний радіус для підключення до маяка становить від 30 до 50 метрів.

При активації режиму «стеження» можна активувати вбудований мікрофон високої чутливості. При включеному режимі «стеження» ведеться докладна запис треку переміщення об'єкта в координатах отриманих від супутників GPS / ГЛОНАСС, а також від веж стільникового зв'язку (LBS).

Для зручності установки, можливо його перепрограмування не тільки через Bluetooth в мобільному додатку, але і в онлайн сервісі pro.p-on.ru. Обсяг налаштувань дає користувачеві можливість максимально гнучко налаштувати пристрій, навіть в режимі «сну». Налаштування будуть збережені на сервері і відправлені на маяк і активовані при черговому його пробудженні. Крім того, збережена можливість зміни частини налаштувань шляхом відправки СМС повідомлень на пристрій.

Давайте повернемося до рекордної автономності маячка, яка досягається за рахунок застосування ємних літієвих джерел живлення, сучасної елементної бази, унікальних схемних рішень і іоністори, який дозволяє встановлювати невеликі GPRS-сесії з сервером при невеликому залишку заряду батареї, коли конкуренти вже перестають працювати.

У пристрої застосовуються батареї широко поширеного формату AAA, що дозволяє їх замінити на стандартні батареї при відсутності в наявності літієвих елементів живлення і це також можна віднести до переваг. Заміна батарей виконується легко і не вимагає застосування спец інструменту або наявності особливих навичок.

Pandora NAV-08 пропонує різні варіанти установки і кріплення:

на двосторонній скотч або липучку, на саморізи (гвинти) через зовнішні кронштейни, які входять в комплект поставки;

на саморізи (гвинти) через нижню пластикову кришку пристрою;

на стандартні пластикові стяжки протягнуті в спеціально передбачені пази в корпусі.

Зустрічайте інноваційний GPS / ГЛОНАСС маяк Pandora NAV-08, який безсумнівно повинен зайняти високе місце серед наявних маячків на ринку.