Світлодіодні лампи H11 MLux Grey Line, 26 Вт, 4300 K

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  116413263
 • Кількість ламп:
  2
 • Призначення:
  ближнє світло,дальнє світло
 • Тип охолодження:
  Активне - радіатор з вентилятором
 • Вид:
  Світлодіодні
 • Категория:
  Автомобільні світлодіодні лампи
 • Термін служби:
  35000 г
 • Показати всі характеристики
1 113 грн.
Є в наявності

Опис Світлодіодні лампи H11 MLux Grey Line, 26 Вт, 4300 K


Широко відома своїм якісним ксеноном (а з недавнього часу і світлодіодними лампами) компанія MLux випустила нові світлодіодні лампи серії Grey Line. Grey Line це молодша лінійка серед нових LED ламп MLux від, на відміну від Orange Line і Red Line в них підкладка чіпа виконана з алюмінію замість міді. Лампи випромінюють світловий потік з колірною температурою 4300 К, 5000 або 6000 К, а значить кожен знайде свою оптимальну для сприйняття колірну температуру. У будь-якому разі, світло від ламп MLux серії Grey Line допоможуть знизити стомлюваність, при цьому контрастно виділять об'єкти на темній дорозі. Розташування світлодіодів на корпусі лампи відповідає розташуванню нитки розжарення галогенних ламп, що забезпечує чітку світлотіньовий кордон. Завдяки цьому, світло випромінюється лампою світить тільки в потрібному напрямку на дорозі і не сліпить зустрічний транспорт. Для ефективного охолодження конструкції лампи застосовується активне охолодження у вигляді радіатора обдуваемого вентилятором. Як відомо, якісне охолодження LED лампи - це запорука її довговічності. Тому термін служби світлодіодних ламп MLux Orange Line становить не менше 35000 годин. Варто відзначити, що система охолодження має надмалий розмір, що дозволяє встановити їх в дуже маленькі фари головного світла.

Установка LED ламп замість галогену є самим оптимальним рішенням для значного поліпшення якості світла за прийнятні гроші. До того ж установка світлодіодних ламп дуже проста і не вимагає зміни конструкції фари або встановлення додаткових високовольтних компонентів, як цього вимагає ксенон.

светодиодные лампы головного света

LED автолампы

светодиодные лампы для авто


 

светодиоды в автоПри купівлі світлодіодних ламп MLux Orange Line отримуєте в подарунок світлодіодні лампи MLux W5W для габаритів, салонного або зовнішнього освітлення.

Кількість ламп 2
Призначення ближнє світло,дальнє світло
Тип охолодження Активне - радіатор з вентилятором
Тип світлодіодів COB
Тип цоколя H11
Колірна температура 4300K
Потужність 26 Вт
Обманка Can-Bus Немає
Світловий потік 1995 Лм
Вид Світлодіодні
Категория Автомобільні світлодіодні лампи
Термін служби 35000 г
Гарантія 24 місяці

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.