breadcrumbs_revolution_theme

У наш інсталяційний центр «Автоелектро» звернувся клієнт на автомобілі Toyota Camry V55 2017 р.в. для установки надійного охоронного комплексу.

 

З урахуванням побажань клієнта і необхідного функціоналу вибір був зупинений на автосигналізації Pandora DXL 5000 New.

 

Дана сигналізація крім функціоналу властивого більшості сигналізацій Pandora (діалоговий код, автозапуск, вбудований CAN-модуль, GSM) має в комплекті такі важливі компоненти: радіореле блокування Pandora RR-100, і GPS-приймач Pandora NAV-035. За допомогою даного обладнання був реалізований бесьключевой запуск двигуна, блокування штатного радіоканалу, блокування блоку сертифікації, блокування штатного OBD роз'єму і блокування двигуна за допомогою радіореле яке заховано під капотом і закрита за допомогою електромеханічного модельного замка капота, а також реалізована додаткова авторизація власника штатними кнопками автомобіля (так званий валідатор).

 

Як все це працює?

При постановці автомобіля на охорону закриваються всі двері, включаються всі датчики і аналогові блокування двигуна. У міру віддалення власника комплекс втрачає зв'язок з міткою сигналізації і відбувається закриття замка капота, блокування штатного радіоканалу і блокування OBD. З цього моменту неможливо відкрити автомобіль (у відсутності мітки) за допомогою штатного брелока або його ретрансляції (найпоширеніший спосіб викрадення даного автомобіля). У разі злому дверей автомобіль переходить в стан тривоги і викрадач нічого не може зробити з автомобілем, так як включено кілька блокувань, підміна блоку сертифікації не дозволяє запустити двигун, обладнання підключене до OBD роз'єму нескінченно і безуспішно намагається зв'язатися з автомобілем. Навіть якщо в теорії викрадач якимось чином впорався з цим, то залишається додаткове блокування під капотом, яка включається тільки при початку руху і надійно закрита замком капота. У разі крадіжки всіх ключів і міток все одно викрадач не зможе виїхати, тому що не зможе ввести код за допомогою штатних кнопок. Таким чином перекриті всі вразливі зони автомобіля. А наявність таких речей як автозапуск, дотяжки стекол, управління комплексом по GSM, і наявність додатка за допомогою якого можна управляти комплексом, налаштовувати його роботу, переглядати історію подій і треків переміщення автомобіля створює максимальну ступінь комфорту експлуатації комплексу та автомобіля в цілому.

 

Після закінчення установки система була протестована на коректність роботи і налаштована під клієнта.

 

Всі представлене обладнання можна купити в нашому інтернет магазині autoelectro.ua

 

Рекомендуємо

Автосигналізація Pandora DXL 5000 L Slave

Автосигналізація Pandora DXL 5000 L Slave

Виробник: Pandora
Артикул: pandora dxl 5000 l slave
Наявність: Немає в наявності
Автозапуск двигуна: Так
GSM - модуль: Є
16 011 грн.