МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Установка охоронного комплексу на Toyota Camry XV70 2018 р.в.

У наш інсталяційний центр звернувся клієнт з автомобілем Toyota Camry XV70 2018 року випуску. Було поставлено завдання встановити відносно недорогий але ефективний охоронний комплекс.

Нами був запропонований комплекс який був реалізований на базі сигналізації StarLine S66 GSM, а також додатково встановлено радіореле блокування StarLine R6, модельний електро-механічний замок капота prohoodlock і розроблений нашим інсталяційний центром електронний модуль блокування діагностичного роз'єму (OBD).

При установці враховувалися всі вразливі місця даного автомобіля, а саме було реалізований захист блоку сертифікації від його підмінили, діагностичного роз'єму (OBD) що дозволить не дати зловмисник підключитися до ЕБУ, а також зроблена прихована блокування за допомогою радіореле в підкапотному просторі який закривається за допомогою модельного електромеханічного замка, який неможливо відкрити без коректної авторизації. Додатково було реалізовано авторизація власника за допомогою введення коду штатними кнопками автомобіля (валідатор).

Таким чином на автомобілі були захищені всі вразливі місця, і виконано кілька додаткових блокувань.

Всі представлене обладнання можна придбати в нашому інтернет магазині autoelectro.ua

 
Рекомендуємо