МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Блок розпалу ксенону 35 Вт MLux Premium 9-16В для стандартних цоколів і цоколів D2S (D2R) (з обманкою)

Модель: 146001020-03
Виробник: Mlux
1
Немає в наявності
1 800 грн.
Знайшли дешевше?

Опис - Блок розпалу ксенону 35 Вт MLux Premium 9-16В для стандартних цоколів і цоколів D2S (D2R) (з обманкою)


Баласти (блоки розпалу) MLux серії Premium, призначені для установки на будь-які автомобілі, у т. ч. із системою контролю справності ламп напругою бортової мережі 12 В! Дана серія баласти (блоки розпалу) MLux представлена у Slim корпусі, її основною відмінною особливістю є безкомпромісна підтримка CAN-BUS (в т. ч. на Ford Focus III, Porsche Cayenne та ін).

Баласти MLux серії Premium - це електронні (цифрові) блоки розпалу, які на виході генерують змінний струм (AC) і виготовляються за сучасною технологією на базі 48-бітного ASIC-чіпа, аналогічно оригінальним блокам HELLA, MATSUSHITA. ASIC-чіп забезпечує багаторічну стабільну роботу і дозволяє здійснювати постійну діагностику стану ксенонової лампи в реальному часі як при запуску, так і в процесі роботи. Як наслідок, досягається максимальний ефект світловіддачі без скорочення терміну служби лампи.

Ще однією особливістю нового покоління ASIC-чіпів, які застосовуються в баластах (блоки розпалу) MLux серії Premium, є стабільно низький пусковий ток, що значно підвищує безпеку електроніки автомобіля.

Вдосконалений корпус баласти (блоки розпалу) MLux серії Premium підвищує ефективність пасивного охолодження і гарантує надійну терморегуляцію.

Комплект поставки: 1 баласт (блок розпалу), 1 перехідник для ламп D2S, D2R (при необхідності).

Характеристики - Блок розпалу ксенону 35 Вт MLux Premium 9-16В для стандартних цоколів і цоколів D2S (D2R) (з обманкою)


Блоки розпалювання
Споживана потужність 35 Вт
Робоча напруга 9-16 В
Обманка Є
Роз'єм AMP
Гарантія 24 місяці
Загальні
Вид Блоки розпалювання
Категория Ксенон
Країна-виробник товару Китай

text_amid_reviews Блок розпалу ксенону 35 Вт MLux Premium 9-16В для стандартних цоколів і цоколів D2S (D2R) (з обманкою)


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Captcha
Рекомендовані товари