Автосигналізація Pandora DXL-0050L SLAVE

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  24830
 • Тип зв'язку:
  Двосторонній
 • Автозапуск двигуна:
  Так
 • Діалогове кодування сигналу:
  Так
 • Категория:
  Автосигналізації
 • Тип:
  GSM-сигнализации
 • Країна-виробник товару:
  Росія
 • Показати всі характеристики
4 220 грн.
Немає в наявності

Опис Автосигналізація Pandora DXL-0050L SLAVE


Автомобільна сигналізація Pandora DXL-0050L SLAVE стане надійним охоронцем вашого автомобіля. Модель DXL-0050L SLAVE прийшла на заміну популярній автосигналізації Pandora DX-50 (і DX-50B). Для управління сигналізацією можна використовувати штатний ключ автомобіля в режимі SLAVE (не всі автомобілі підтримую дану функцію), а також йде в комплекті, двостороннім брелоком D-078, який має LCD-дисплей для відображення інформації про стан автомобіля або додатковим одностороннім брелоком R-387. Спілкування двостороннього брелока з основним блоком сигналізації відбувається по надійному діалогового коду, який не розкривається і не дешифрується спеціальними пристроями злому (кодграбберами). Більш того радіозв'язок відбувається на перешкодозахищеної частоті 868 МГц по одному з 8 поперемінно використовуваних каналів шириною 20 кГц, які не перетинаються. Таким чином досягається максимальна захист від електронного злому сигналізації, а також максимальна швидкість відгуку сигналізації на команди брелока.

Серед функціоналу варто виділити наявність вбудованих шин CAN і LIN за якими можна здійснити швидке підключення з мінімальним втручанням у штатну автомобільну проводку при цьому реалізуючи велика кількість сервісних функцій. Однією з таких функцій є валідація, тобто авторизація власника по натисканні певної комбінації кнопок на кермі або в салоні. Це значно підвищує захист автомобіля від несанкціонованого використання.

Завдяки наявності в комплекті поставки модуля автозапуску RMD-5, реалізується запуск автомобіля по команді або за умовами. При цьому доступно управління передпусковим підігрівачами (Webasto тощо)

Однією з фішок сигналізації Pandora DXL-0050L SLAVE є чутливий датчик удару/нахилу/переміщення, який чітко визначає спробу піддомкрачування автомобіля, при спробі вкрасти колеса. При кожній постановці на охорону, сигналізація фіксує поточний нахил авто і фіксує його в пам'яті для виключення крадіжки покришок. Інтелектуальний датчик не дивлячись на свою високу чутливість виключає помилкові спрацьовування.

Малі габаритні розміри основного блоку автосигналізації дають широке поле для творчості майстрів установників. Також основний блок має роз'єм mini USB для швидкої і точної настройки функцій або перепрограмування сигналізації. Фірмова технологія обходу штатного іммобілайзера Pandora Cloning Technology, дає можливість реалізувати безключовий автозапуск, тобто тепер немає необхідності залишати один ключ в автомобілі.

Стандартна комплектація системи:

 1. Основний блок
 2. Брелок D-078 c РК-дисплеєм
 3. Додатковий брелок R-387
 4. Модуль автозапуску RMD-5
 5. Датчик температури двигуна
 6. Головний кабель
 7. Кабель з LED-індикатором
 8. Кнопка Valet
 9. Провід LIN-інтерфейсу
 10. Крепежныйкомплект
 11. Керівництво по монтажу та експлуатації
Тип зв'язку Двосторонній
Автозапуск двигуна Так
Діалогове кодування сигналу Так
CAN - модуль Є
GSM - модуль Немає
Турботаймер Є
Вбудовані датчики Удару/Нахилу/Переміщення
Категория Автосигналізації
Тип GSM-сигнализации
Країна-виробник товару Росія

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.